Ostatní

applied mathematics & software development group

Řešení pro finance

Penzijní fond
Kompletní řídící systém penzijního finančnictví. Systém vyvinut pro největší penzijní fond v České republice. Program pracuje v denních intervalech včetně všech sounáležitostí pro více než 300,000 klientů penzijní pojišťovny.

Systém je uzavřený a realizován s vlastním originálním software JanigaLABS. Pracuje pod operačním systémem SGI/IRIX, Sun/Solaris platformou stejně jako pod Intel/Linux. Od r. 1995 je instalovaný v několika penzijních fondech v České republice.

Finanční systém
Modulární systém vyvinutý za účelem modelování finančních produktů ČMSS – vedení, organizace a stavba hypotéční společnosti v České republice. Systém je zaměřen k několika tisícům uživatelům a slouží jako přesný prostředek ke zhodnocení současné i dlouhodobé termínové investice a akumulaci fondů.

Certifikační a kryptografické metody a technologie

Cryptography Algorithms
Blockchain Development
X.509 Certificate Software
Certificate Enrollment Development (Desktop/Mobile)
Embedded Certificate Enrollment Development
SCEP Server (Windows/Linux)
SCEP Client (Windows/Linux/MAC)
Custom Certificate Enrollment APIs
SCEP/NDES Server – Supports Integration with Microsoft Intune (Device/PFX)


Řešení pro JIT (Just in Time) technologie

JITIS
Ve spolupráci se společností JiTiS CZ s.r.o byl naší vývojovou divizí vyvinut informační systém JiTiS TCO – výpočet celkových provozních nákladů osobních automobilů.
Systém s databází vozidel s více než 20.000 modelů, předpisů pro údržbu a opravy, katalogů náhradních dílů a jejich cen a dalších údajů, počítá budoucí provozní náklady konkrétních zadaných vozidel.

JiTiS využívá desítek unikátních algoritmů pro výpočty opotřebení dílů a pneumatik i reálné spotřeby. Vše doprovází i řadou grafických zobrazení budoucích nákladů na časové ose.
JiTiS je konstruován pro využití v řadě evropských zemí a jazykových mutacích.
Součástí systému je i identifikátor vozidla, schopný rozklíčovat značku, model typ i další položky z textových dat inzertních portálů.

Systém využívá vlastní presentační web tco.jitis.eu pro webové i mobilní zobrazení výstupů a interaktivní zadávání dat vozidel.
Systém komunikuje prostřednictvím API s uživateli – veřejnými portály, a je tak otevřen pro široké veřejnosti. (Partners – peníze.cz, Mafra – automodul.cz)

Produktový list JITIS

Stáhnout produktový list JITIS
JITIS VIDEO

Přehrajte se video prezentaci
JITIS TCO