Řešení a službyOSTATNÍ
Řešení pro FINANCE


Penzijní fond

Kompletní řídící systém penzijního finančnictví. Systém vyvinut pro největší penzijní fond v České republice. Program pracuje v denních intervalech včetně všech sounáležitostí pro více než 300,000 klientů penzijní pojišťovny.
Systém je uzavřený a realizován s vlastním originálním software JanigaLABS. Pracuje pod operačním systémem SGI/IRIX, Sun/Solaris platformou stejně jako pod Intel/Linux. Od r. 1995 je instalovaný v několika penzijních fondech v České republice.


Finanční systém

Modulární systém vyvinutý za účelem modelování finančních produktů ČMSS – vedení, organizace a stavba hypotéční společnosti v České republice. Systém je zaměřen k několika tisícům uživatelům a slouží jako přesný prostředek ke zhodnocení současné i dlouhodobé termínové investice a akumulaci fondů.Řešení pro JIT (Just in Time) technologie


JITIS

Ve spolupráci se společností JiTiS CZ s.r.o byl naší vývojovou divizí vyvinut informační systém JiTiS TCO – výpočet celkových provozních nákladů osobních automobilů.
Systém s databází vozidel s více než 20.000 modelů, předpisů pro údržbu a opravy, katalogů náhradních dílů a jejich cen a dalších údajů, počítá budoucí provozní náklady konkrétních zadaných vozidel.
JiTiS využívá desítek unikátních algoritmů pro výpočty opotřebení dílů a pneumatik i reálné spotřeby. Vše doprovází i řadou grafických zobrazení budoucích nákladů na časové ose.
JiTiS je konstruován pro využití v řadě evropských zemí a jazykových mutacích.
Součástí systému je i identifikátor vozidla, schopný rozklíčovat značku, model typ i další položky z textových dat inzertních portálů.
Systém využívá vlastní presentační web tco.jitis.eu pro webové i mobilní zobrazení výstupů a interaktivní zadávání dat vozidel.
Systém komunikuje prostřednictvím API s uživateli – veřejnými portály, a je tak otevřen pro široké veřejnosti. (Partners – peníze.cz, Mafra – automodul.cz, JiTiS – Slevocar.cz )

Produktový list je ke stažení zde

Více na : https://youtu.be/kPsr6RosI4sŘešení pro KOMUNIKACE


Radiokomunikace

Vyvinuto jako provozní databáze ČRA (České radiokomunikace). Obsahuje kolem 150,000 technologických události za měsíc o 10,000 hardwarových komponentech ČRA na celém území České republiky. Včetně statistického modulu s možností uživatelské filtrace.


REGIONET,DISP-ODR

DISP-ODR - automatizovaný kontrolní systém pro distribuci rádiového i televizního signálu.
Komplexní systém spojující online kontrolu s dlouhou termínovou analýzou. Použit pro regionální centra i pro Prahu. Systém byl zodpovědný za dozor na celou distribuci signálu v České republice. Přes jeho dlouhodobé používání byl systém upgradován z Novell/DOS, Windows 3.11, Windows95 na Linux/Windows2000 nebo XP platformu. Za více než devět let provozu spolehlivě pracoval na všech komoditách hardwaru kvůli robustnímu a odolnému designu.


AES

experimentální systém pro odeslání rádiových, telefonních a televizních úloh v satelitní síti. Po několika letech vývoje nasazen do provozu od roku 1993.


Teleskop

emulátor termináluŘešení pro environmentální problematiku


Expertní systém znečištění půdy

Automatizovaná databáze a expertní systém kontaminace půdy.
Vyvinutý ve spolupráci s Univerzitou zemědělství, jako dlouhodobý termínový projekt. Sdružení a stavba jedinečného systému rozpoznávání a používání dat ohledně kvality půdy a jejího znečištění. S jeho pomocí lze předpovídat potenciální ohrožení zdraví v produktech zemědělství vykonávaném ve znečištěných oblastech. Zpracování extrémně velkého množství nestrukturovaných nebo proměnných reálných dat.


Strukturované databáze pro správu environmentálních indikátorů a dat.

Experimentální přístup k záležitostem způsobenými extrémně komplikovanými databázemi. Uspořádání popisu všech druhů znečištění, měření všech možných parametrů jakéhokoli typu. Vyvinutý v roce 2006 pro CENIA, vládní agentura pro přírodu a prostředí v České republice. Systém obsahuje silně podporovanou tvorbu dotazů nad vlastním datovým úložištěm.